Jelena Simonova RAGANA
  • AŠ
  • PASLAUGOS
  • PRANAŠYSTĖS
  • DIENORAŠTIS
  • MAGIJA IR KVEPALAI
  • PUBLIKACIJOS
  • MOKYMAI

50 RAUDONŲ ATSPALVIŲ....

18/12/2020

0 Comments

 
Picture
     Ar prisimeni tokią dieną, kai nuoširdžiai visa savo esybe užsimanei raudonos spalvos? Mane periodiškai ir dažniausiai visiškai netikėtai aplanko štai tokios marsietiškos nuotaikos :) Tuomet parduotuvių vitrinose bei lentynose arba savo drabužių spintoje nejučia nusižiūriu štai tokį egzempliorių, spinduliuojantį kraštutinį aktyvumą bei aistrą gyvenimui :)

    Pamenu, kai buvau ikimokyklinio amžiaus mergaitė, svajojau apie raudonus batukus. Dabar visiškai nesistebiu, jog mane buvo aplankęs šis noras, kuris, beje, išsipildė ;) Dėl mano neatšaukiamos diagnozės, cerebrinio paralyžiaus, ir taip pat - raumenų polinkio į atrofiją, mano judėjimas erdvėje buvo ganėtinai ribotas. Matomai, mano vaikiškoje sąmonėje neatsitiktinai šmėžavo ryškūs archajiniai raudonumo archetipai. Skaisčiai raudona spalva siejosi su jėga bei stiprybe, t.y., būtent tais dalykais, kurių tuo metu ypatingai trūko mano raumenims, kad tvirtai laikyčiausi ant kojų ir stabiliai bei užtikrintai vaikščiočiau... Ir, žinoma, raudona yra iššūkių bei kovos spalva... Mėgindama sugyventi su savo liga ir transformacijomis, kurios manęs laukė, jų neišvengiau...

    Aš intuityviai jaučiau raudonos spalvos gyvybingą užtaisą bei savo vaikiškoje vaizduotėje  vis piešdavau save avinčią gražius raudonus batelius, bėgiojančią ir šokinėjančią per balas, kaip tai darydavo sveiki vaikai....

   Šiuo metu raudonų atspalvių paletę, pradedant blankiu koralo atspalviu ir baigiant tamsiais prisirpusių vyšnių tonais, asocijuoju su gerokai subtilesne aktyvumo forma, persipinusia su džiaugsmo, jausmingumo bei gyvenimo kaip ypatingos šventės patyrimo vibracijomis....

    Priminsiu, jog paprastai raudona spalva, kaip ir bet kuris jos atspalvis, pasiteisina tais atvejais, kai iki tikslo pasiekimo lieka vienas vienintelis žingsnis bei turime žūtbūt sukaupti ir tikslingai koncentruoti savo dėmesį bei resursus. Taip pat - kai mums vos vos trūksta gero "spyrio į užpakalį" ar to stebuklingai lemiamo pasitikėjimo savimi lašelio, kad pagaliau pradėtume įgyvendinti tai, kas mums svarbu. Taigi raudonų atspalvių paletė kuo puikiausiai atlieka savo funkciją, jeigu visumoje jaučiamės gerai ir mums tereikia  vos vos save "pakelti" - įkvėpti drąsos, kad išskleistume sparnus, siektume, pa-siektume ir triumfuotume....

   Visgi, jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių pasitikėjimo savimi ypatingai trūksta arba kamuoja depresinės bei priešdepresinės nuotaikos, raudoną spalvą reikėtų rinktis atsargiai, nes tokiais atvejais ji ne pakelia mus, bet, priešingai, "prispaudžia", užgožia, kelia susierzinimą, beviltiškumą ir kitas negatyvias emocines apraiškas....

   O kada raudonus atspalvius renkiesi Tu? ;)

Su MEILE, 
Jelena Simonova RAGANA

(c) Jelena Simonova, 2020. 
0 Comments

KODĖL NEPAVYKSTA JOS ARBA JO PALEISTI?

2/11/2020

2 Comments

 
Picture
NEGALIME PALEISTI TŲ, KURIEMS ATIDAVĖME PER DAUG

       Bendravimas ir buvimas su žmogumi, kuriam nesame abejingi, neišvengiamai reikalauja tam tikrų geranoriškų investicijų, kurios gali būti įvairaus pobūdžio: laikas, dėmesys, pastangos, ryšio su šiuo žmogumi palaikymas arba tam tikrais atvejais – finansinės investicijos. Taip pat į bendravimą su mums rūpimu žmogumi investuojame: kantrybę, emocinius resursus, pastangas jį suprasti bei prisitaikyti prie jo. Puiku, jeigu žmonės, kurdami santykius, įneša indėlį, kuris atitinka vienas kito poreikius. Tačiau, jei vienas bendraujančiųjų kur kas labiau suinteresuotas bendrauti, tam tikrais atvejais jam tenka aukotis arba kovoti, kad ryšys su brangiu žmogumi apskritai būtų. Savo ruožtu kitas labiau linkęs imti negu duoti bei patį santykį laiko savaime suprantamu dalyku, kuris nieko iš jo nereikalauja. Neproporcingos investicijos į santykį sukuria situaciją, kai vienam partnerių santykis pasidaro itin brangus. Buvimas amžinai duodančiu bei santykį palaikančiu „donoru“ virsta įpročiu, be kuriuo neįsivaizduojamas gyvenimas. Savo ruožtu kitas žmogus, nieko neduodamas (ar per mažai duodamas) atgal, palaipsniui nuvertina bendravimą, kuris kitam yra nepaprastai svarbus. Būtent tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios tas, kuris nieko neinvestuoja į santykį, gana lengvai jį nutraukia. Pasitaiko išimčių, pavyzdžiui, asmuo, kuris nieko neinvestuoja į santykį, visgi ir toliau jį palaiko, pavyzdžiui, dėl praktinės naudos arba patogumo.

         Jeigu jauti, jog nuo pat pradžių Tau patinkantis žmogus įvairiose situacijose yra linkęs daugiau imti nei duoti arba nuolat balansuoja tarp svarstymų - būti su Tavimi, leisdama(s) Tau būti arti, ar nebūti, sukurdama(s) distanciją bei staiga pradėdama(s) šalčiau su Tavimi elgtis, iškyla didžiulė grėsmė pakliūti į „užburtą ratą“. Tokiu atveju besąlygiškai atiduosi save šiam žmogui ir galiausiai tapsi emociškai priklausoma(s) nuo jo. Juk kuo daugiau atiduodame, tuo sunkiau paleidžiame. Geriausia kuo anksčiau atvirai sau pripažinti, jog tai vyksta, bei nutraukti ryšį, kol nėra vėlu. Vargu, ar kada nors jausies tokiame santykyje gerai. Visgi sunkiausia yra padėti tašką, todėl daugeliu atvejų pasirenkama nuolat aukotis dėl kito žmogaus bei toliau „auginti“ emocinę priklausomybę nuo jo, naiviai tikintis, jog vieną dieną situacija pasikeis.

     Kai tenka skirtis su žmogumi, kuriame visiškai „ištirpai“, skyrybos išgyvenamos itin sunkiai, savo ruožtu kito žmogaus paleidimo procesas tam tikrais atvejais užsitęsia. Kartais Tau gali atrodyti, kad jis arba ji išsinešė su savimi didžiulę Tavo esybės dalį. Jeigu du žmonės, sąveikaudami vienas su kitu bei palaikydami ryšį, daugiau ar mažiau vienodai investavo į santykį, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių nusprendė jį nutraukti, skyrybos įvyksta kur kas lengviau, kaip, beje, ir vienas kito paleidimas.

NEGALIME PAMIRŠTI ŽMOGAUS, JEIGU NEIŠSIPILDĖ KAŽKAS SVARBAUS

       Kai tik sutinkame žmogų, kuris mums patinka, jei tik gauname atsaką, neišvengiamai gimsta lūkesčiai bei svajonės. Juk žmogus mus traukia ne tiek dėl išorinių savybių ar jo vidinio pasaulio ypatumų, bet pirmiausia dėl įsivaizdavimo, KAIP mes potencialiai galėtume būti santykyje su šiuo nuostabiu žmogumi bei KĄ kartu galime patirti. Be jokių abejonių, jei tik yra kliūčių, dėl kurių neturime galimybės tuoj pat pasinerti į trokštamą romaną, poreikis būti su šiuo žmogumi staiga nutrūksta, arba, priešingai, pasidaro itin stiprus ar net skausmingas. Neišsipildžiusios svajonės ir nepasiteisinę lūkesčiai sužadina nuolatinį laukimą bei ilgesį, kurie neleidžia paleisti šio žmogaus. Mūsų mintyse įsitvirtina įsitikinimas, jog tai, kas geriausia bei gražiausia šiame pasaulyje, gali išsipildyti tik mums būnant su šiuo žmogumi. Ypatingai skausmingai kito žmogaus paleidimas vyksta tuo atveju, jeigu, santykiai kurį laiką vystėsi sklandžiai (bent jau taip atrodė ir nebuvo pagrindo manyti, jog kažkas buvo blogai), bet vienas bendraujančiųjų STAIGA, dėl konkrečių arba neįvardytų priežasčių, nusprendžia nutraukti ryšį.

NEGALIME  PALEISTI ŽMOGAUS, KURIAM KAŽKO NEATLEIDŽIAME

        Tam tikrais atvejais santykį griauna liguistas vieno partnerių ego tenkinimas, kuris neišvengiamai dar labiau pagilina jo neišspręstas psichologines problemas. Taip nutinka, kai į laisvą partnerio reiškimąsi savo nuožiūra – jo arba jos susitikimus su draugais, finansinės sėkmės kūrimą ir kitus jo pasiekimus už santykio ribų, reaguojama itin jautriai. Susikuria vis stiprėjantis nesaugumo jausmas bei noras kontroliuoti kiekvieną partnerio žingsnį bei veiksmą. Neretai bandoma priversti partneri paklūsti savo valiai, įdarbinant vis įmantresnius manipuliacijos mechanizmus, priverčiant jį jausti kaltės jausmą.

           Iš tiesų, kuo mažiau pasisaviname kitą žmogų, tuo sveikesnį bei adekvatesnį santykį su juo palaikome. Santykyje, kuriame vieno žmogaus poelgiai bei veiksmai privalo visapusiškai tarnauti kito žmogaus poreikiams, gali įvykti negrįžtamas dalykas: nuolat besiaukojantis partneris vieną dieną atsipeikėja ir nusprendžia nutraukti ryšį, kuris jam trukdo būti savimi, augti bei tobulėti. Savo ruožtu asmuo, kurio ego santykyje buvo „maitinamas“ bei kurio valia nuolat buvo besąlygiškai vykdoma partnerio vidinių resursų, pasiekimų ir savęs aukojimo sąskaita, supyksta, pasijaučia išduotas bei ilgai negali atleisti bei, atitinkamai, paleisti savo „maitintojo“.

          Jeigu Tavo gyvenime yra bent vienas žmogus, kuriam, net ir praėjus mėnesiams ar daugeliui metų, negali atleisti jo pasitraukimo iš Tavo gyvenimo, yra tikimybė, jog per daug jam savęs atidavei, nieko negaudama(s) atgal, arba, priešingai, jo dėmesys, veiksmai ir poelgiai „maitino“ Tavo ego. Svarbu išmokti gerai jaustis su savimi ir prisijaukinti savo vienatvę. Savo ego reikėtų išmokti stiprinti ne kito žmogaus atsidavimo Tau sąskaita, bet pirmiausia - turininga bei Tave auginančia įdomia savęs realizacija. Komplikuotą santykį su savimi išduoda mintys: „aš negaliu pakelti vienatvės“, „be jo (ar jos) aš esu niekas“ arba „jis (ji) privalo mane mylėti, juk aš tiek dėl jo(s) padariau!!!“. Kuo mažiau Tavo subjektyvus laimės pojūtis priklauso nuo kitų žmonių ir / ar kito žmogaus, tuo sveikesnius bei brandesnius santykius potencialiai sugebi užmegzti bei palaikyti. Dar daugiau: mes nebūsime įdomūs kitiems, jeigu patys sau esame neįdomūs ir buvimas su savimi prižadina nereikalingumo jausmą.

Su MEILE,
Jelena Simonova RAGANA


© Jelena Simonova, 2020
2 Comments

2011 .... 2020 .... <3 ........

19/10/2020

0 Comments

 
Picture
     2011 m. rudens fotografija. Tuos metus drąsiai pavadinčiau pereinamojo laikotarpio periodu, kurį taip akivaizdžiai, taip rūpestingai ir beveik stebuklingai Kai Kas palaimino... Tuo metu kaip niekada anksčiau jaučiausi trapi ir tuo pačiu - VEDAMA ir APSAUGOTA.

    Prasidėjus 2011 m., žiemą, apsigyniau daktaro disertaciją bei įgijau humanitarinių mokslų srities filosofijos krypties daktaro laipsnį. Tačiau tai nebuvo tik formalumas. Tai - brūzgynai, labirintai, išbandymai, rebusai, kovos dėl kiekvienos mano parašytos eilutės, akistatos su savimi ir tuo, ką norėjau pasakyti pasauliui bei galiausiai - savita iniciacija, po kurios - absoliutus RESTART'as. Taip, gilesne egzistencine prasme vyko bei brendo kažkas svarbaus....

    Po ilgo ruošimosi šiai procedūrai bei ypatingai po jos gyvenimas ir visos užduotys, kurias jis kėlė, net ir didžiulis dėstymo aukštosiose mokyklose krūvis - viskas kurį laiką atrodė lengva, paprasta ir pūkuota... :) Kas kada nors gynėsi daktaro tezes - žmogeliukai iš akademinio pasaulio bei tie, kuriems teko kada nors į jį pasinerti, ko gero, man pritars, jog biurokratinė rutina, apimanti visų reikalingų dokumentų paruošimą gynimui bei eilę kitų būtinų veiksmų, - visa tai pareikalaudavo tiek daug laiko, jėgų ir kantrybės, jog mes, doktorantai, pajuokaudavome, kad yra daug paprasčiau parengti dar vieną disertaciją ar dar kokį OPUS MAGNUM nei sutvarkyti visus formalumus, kuriuos numano gynimo procedūra :)

   Tai - praeitis, kuri man davė išties daug... Ir žinote ką? Visai ne dėl daktaro laipsnio ;) 2011 m. ir po jų atsivėręs laikotatpis atvėrė daugybę naujų galimybių būti, jausti, bendrauti, pritarti, priešintis, skaityti, pažinti bei tikėti. Atsiskleidė naujos spalvos, atspalviai ir dar smulkesni, bet nepaprastai gyvybingi bei ryškūs - kiekvienas savaip būtini patyriminiai vienetai, kurie liko su manimi... Mano pasaulį praturtino nuojautos, aromatai, pustoniai, senovinių kalbų raidynai, niekada anksčiau negirdėtos melodijos, skoniai, subtili ir visgi nepaprastai stipri vidinė jėga, be kurios neįsivaizduoju savęs bei savo gyvenimo šiandien ;)

Su MEILE, ‍♡
Jelena Simonova RAGANA


© Jelena Simonova, 2020.

0 Comments

VIENAS DESTRUKTYVIAUSIŲ KASDIENIŲ STRESŲ - SKUBĖJIMAS

12/10/2020

1 Comment

 
Picture
   Rašydama apie mus traumuojantį skubėjimą, turiu minty tas giliai asmenines skubėjimo akimirkas, kurios tam tikra prasme atima iš mūsų asmeniškumą bei autentiško buvimo, įsigilinus į tai, kame ir kodėl esame, jausmą.

   Kai nebelieka laiko pietums ir dėl perdėto užimtumo liekame nepavalgę, suvalgome tai, kas "papuola" po ranka, pavyzdžiui, sausainius, kuriais pavaišino kolega dar praeitą savaitę, sėdėdami prie kompiuterio, net nejausdami skonio sukramtome tai, ką ryte paskubomis įdėjome į suglamžytą celofaninį maišelį arba, geriausiu atveju, suvalgome tai, kas, visiškai nepriklausomai nuo mūsų norų ir gurmaniškų poreikių, yra pagaminta dienos pietums čia pat lokalizuotoje kavinėje.

   Mes prarandame ryšį su savimi, kai, skubėdami į darbą, rengiamės tais pačiais rubais bei paskubomis griebiame aksesuarus, kuriais puošėmės vakar, užvakar ir dar n savaičių prieš tai, nes neturėjome laiko ir, tiesą pasakius, nematėme reikalo ištraukti iš spintos tai, kas nustumta joje kiek toliau bei giliau, bet kuo puikiausiai padėtų mums sukurti naujus derinius savo įvaizdžiui bei atitinkamai nuotaikai išreikšti, žinoma, jei tik matytume prasmę tam skirti laiko....

   Hm... Atrodytų, visiški niekai. Banalūs dalykai, kuriems galbūt iš tiesų būtų gaila ir net kvaila skirti daug laiko.

   Ir vis dėlto pabandyk bent savaitę pagyventi kitaip bei skirti laiko šių banalių dalykų apmąstymui ir planavimui ;) Juk gali valgyti ne tam, kad tiesiog numalšintum alkį bei turėtum jėgų ir energijos tolimesniam skubėjimui, bet tam, kad SKANIAI pavalgytum bei pasimėgautum maistu. Ir galiausiai juk ryte gali apsirengti ne spontaniškai, įjungusi(ęs) autopilotą bei turėdama(s) galvoje tūkstantį rūpesčių bei darbų, kuriuos turėsi šiandien nudirbti, bet kruopščiai apgalvodama(s) kiekvieną detalę - kaip Tu jautiesi, kaip Tu šiandien nori atrodyti, kokias spalvas norėtum derinti ir kaip norėtum kvepėti...

   Kadangi mano nenormuotas raganiškas grafikas tiesiogiai priklauso nuo besikreipiančiųjų srauto, jau seniai neturiu laisvadienių. Ir vis dėlto pastaruoju metu bandau prisijaukinti laiką iš naujo - taip, kad greta spontaniškumo bei automatizuotų veiksmų liktų daugiau laiko pajautimui: kada, kur ir kodėl aš noriu būti? Kaip aš noriu atrodyti? Kaip turėčiau dėlioti savaitės tvarkaraščius bei kiek žmonių priimti, kad liktų pakankamai laiko papuošalų, muzikos kūrinių, kvepalų kūrybai, postų rašymui ir bent minimaliai - poilsiui?! Kur su mylimu žmogumi važiuosime vakarieniauti ar mieliau gaminsiu pati? ;) Ką aš noriu skaityti po vidurnakčio, besidžiaugdama sau skirtu laiku? Kokia muzika šiuo metu rezonuoja su mano savijauta? Kokią sumą artimiausiu metu skirsiu apleistų gyvūnų veterinarinėms išlaidoms ir ar užsakiau maistuko savo globojamiems gyvūnams bei paukščiams? Ką galėčiau padaryti dėl savo namų, kad jie būtų jaukesni bei kiek laiko tam skirsiu? Kokia bus mano nauja įrašyta daina? Apie ką noriu dainuoti, rašyti, svajoti, juoktis, verkti, pasakoti?...

  Banalu? Galbūt. Kažkas pagalvos: "neturi problemų ta Jelena...", "kad man jos rūpesčiai...", "turėtų 3 vaikus, suprastų, kas yra skubėjimas ir lėkimas..."

    Taip, sutinku, kiekvienam - savo rūpesčiai bei gyvenimiškos užduotys... Bet pagalvok: juk gyvenimas iš tiesų nėra vien skubėjimas ir rūpesčiai? Na, nebent patys jį jais paverčiame.. ;)

Su MEILE, ❣
Jelena Simonova RAGANA

© Jelena Simonova, 2020.
1 Comment

O ko TU iš tikrųjų nori? ;)

2/10/2020

0 Comments

 
Picture
   Įsivaizduok, kad Tavo kasdienybė - didžiulis žemėlapis, kurio kiekvieną detalę matai prieš savo akis. Čia pat Kažkieno ranka nubrėžė vektorius, simbolizuojančius galimybių ir tolimesnės Tavo kasdienybės galimų scenarijų alternatyvas....
   Tu gali rinktis... Iš tiesų mes kiekvienas turime tokią galimybę, nes fatališkų bei 100 proc. nulemtų įvykių, negrįžtamų aplinkybių ir situacijų mūsų gyvenime yra tik viena kita. Visa kita - K R Y Ž K E L Ė S. Mes renkamės. Dar daugiau: mes patys sprendžiame, ką daryti bei kaip sugyventi net ir su tomis duotybėmis, kurių negalime pakeisti.
   Taip, rinktis iš daugybės galimų variantų, kurių kiekvienas nedemonstruoja akivaizdaus pranašumo, yra sudėtingas ir nepaprastai atsakingas reikalas. Visgi labai svarbu atskirti savo tikruosius norus nuo tų, kuriuos Tau įteigė Tavo artimiausia aplinka ar banalus inertiškumas. Kartais, vedami aklos inercijos, mes patys save įtikiname, jog norime tų pačių dalykų, kurių norėjome vakar, ypač jeigu jie pareikalavo mūsų pastangų ar kitokio indėlio.
   Pavyzdžiui, kai kas pagalvos: "kaip aš galiu nenorėti pagaliau gauti išsvajotas x pareigas prestižinėje įmonėje? Juk šitiek pinigų buvo investuota į studijas universitete...". Arba kitu atveju: "šitiek metų yra atiduota šitai sričiai!!! Kaip aš galiu ją palikti bei ieškoti savęs kitur, pradėti viską nuo nulio? Galų gale juk 45 ant nosies! Tikrai neverta blaškytis". Tam tikrais atvejais kyla grėsmė nepastebėti, jog mumyse įvyko svarbus pokytis ir iš tiesų norime kitko nei tai, kame esame, ką darome bei su kuo bendraujame.
   Tiesiog pamėgink savęs paklausti: "KO AŠ NORIU ŠIANDIEN?". Atsakyk į šį klausimą kiek įmanoma detaliau. Po to, kad ir kaip (galbūt) kvailai skambėtų, dar kartą savęs paklausk: "O KO AŠ IŠ TIKRŲJŲ NORIU?". Galimas dalykas, jog atsakydama(s) į pirmą klausimą , išdėstysi savo norus kaip savaime suprantamą eilėraštį, kurį moki mintinai. Atsakydami antrą kartą, kai kurie Jūsų kiek kitaip sudėlios savo prioritetus. Atsakei visiškai vienodai į abu kartus? Nuoširdžiausi sveikinimai.... O gal verta savęs paklausti trečią kartą? ;) Sveiko smulkmeniškumo dozė tikrai pasiteisins bei padės išsiaiškinti tai, kas Tau yra svarbu ir neeikvoti savo laiko bei jėgų ten, kur B U V O, bet nebėra svarbu. Arba yra svarbu, bet ne Tau, o, pavyzdžiui, Tavo mamai ar kitam artimam žmogui, draugei, kolegoms... O Tu tik nesąmoningai pritempinėji savo norus "už ausų" prie to, ko pagal viską turėtum norėti.
   Reikia didžiulės drąsos garsiai prisipažinti, jog iš tiesų nori visai kitų dalykų, nei iš Tavęs tikisi kiti ar pats / pati iš savęs tikiesi. O kartais tereikia tiesiog pažvelgti į viską kiek paprasčiau ir, lyg vaikas žaisdamas smėlio dėžėje, sudėlioti savo kaladėles bei smulkesnes kasdienybės daleles taip, kad susikūręs vaizdas Tave džiugintų.
​

Su MEILE, 💝🥀
Jelena Simonova RAGANA


© Jelena Simonova, 2020.





0 Comments

JUODOS DĖMĖS AR TAŠKIUKAI? ;)

30/9/2020

0 Comments

 
Picture
    Juodos dėmės... Juk žinai, kiekviena(s) jų turime ;) Praeity, dabarty, mintyse... Jos pasižymi unikalia forma ir lyg antspaudai paženklina bei užrakina vieną ar kitą istoriją mūsų biografijoje.
   Jeigu Tavo vidinis dėmesys pastaruoju metu yra nuolat sutelktas į kokį nors nemalonų įvykį, nesusipratimą, kaltės ir gėdos jausmą, ligą, nepasitenkinimą artimu žmogumi ar savimi dėl kokio nors neapgalvoto veiksmo, padidėjusį svorį, Tavo iš širdies parašytą laiškelį, į kurį kažkas neatsakė, ar darbdavį, kuris Tavęs neįvertino, pasistenk visą šią sprogstančią bei Tavo gerą savijautą nuodijančią nusivylimo energiją akimirkai pristabdyti.
   Žinai, kartais yra labai svarbu sustoti ir nebemėginti vėl ir vėl keisti tai, kas nepriklauso nuo Tavo norų bei veiksmų. Sudėliok savo mintis. Atskirk šias neišvengiamybes nuo tų dalykų, kuriuos, kad ir didelių pastangų pagalba, bet visgi gali pakeisti.
   Ką daryti su tomis juodomis dėmėmis, kurios yra čia pat bei savo nepakeliamu įkyriu juodumu gadina Tau nuotaiką ar net stumia žemyn?
   Palik jas ramybėje. Jos yra didelės tol, kol "maitini" jas savo dėmesiu arba iš visų jėgų stengiesi jas užmaskuoti spalvotų guašų potėpiais. Nereikia. Nukreipk savo dėmesį kitur - į šypsenas, muzikos garsus, kavos aromatą ar tą nuostabiai paprastą rutiną - su dėkingumu pasitikti dar vieną rytą. Tu pamatysi, kaip Tavo juodos dėmės po kurio laiko pavirs į mažus juodus žirnelius ar net taškiukus.... ;)
  ❗Ir tuomet, kai ateis tam tinkamas laikas (!), kažkas svarbaus išsispręs be Tavo tiesioginio dalyvavimo. Net jeigu šiuo metu neturi atsakymų į "degančius" klausimus, pasistenk suprasti, jog tai, kas ir kaip šiandien vyksta, - paradoksaliu būdu Tau į gera...
Su MEILE, 
Jelena Simonova RAGANA

© Jelena Simonova, 2020.
0 Comments

... .. . .. ...

28/9/2020

0 Comments

 
Picture
    Ruduo - ne dėl laukimo... ;) O tiesiog tam, kad Tu apsigaubtum jo auksinėmis tekstūromis kaip lengvu pūkiniu šaliu, įsisuktum į vis dar maloniai šiltas oro bangas, sklindančias nuo vasaros paliesto žemės paviršiaus bei atrakintum akiai nematomais raktais kiekvieną savo spindinčios esybės ląstelę hipnotizuojančiai tingiems ryto ritualams, gurmaniškai svaiginantiems vakarams, cinamono, aitrių dūmų ir prabangių medienų aromatams, pikantiškai viliojančiai megztų kojinių elegancijai, vorams, kurių galbūt nustosi bijoti ir Tavęs pasiilgusiai žvakių liepsnų šilumai, kuri, saugodama Tau skirtą Saulės gabaliuką, prisijaukins Tavo neišsakytas mintis bei nepakartojamas rudens spalvas, kurias būtinai atrasi... :) Ištiesk savo ranką ir keliaukime kartu į rudens karalystę ;) 
Su MEILE, 
Jelena Simonova RAGANA

© Jelena Simonova, 2020.

0 Comments

Šis tas apie narvelį... ;)

16/9/2020

0 Comments

 
Picture
    Šis tas apie narvelį ir Tave ;) Prisiekiu, buvau sukūrus jų ne vieną: rožinį, purpurinį, juodą.... Visi narveliai  - iš to paties nelankstaus metalo, kurį parūpina blogasis užsispyrimas. Jį turime kiekvienas greta gerojo - toje unikalioje "assorti" dėžutėje, kurioje lyg saldainiai "apgyvendinti" mūsų būdo bruožai.

    Taip, kartais savo nelanksčiais įsitikinimais, niekur nevedančiais liguistais prisirišimais ir lūkesčiais, kuriuos aklai projektuojame į aplinkybes bei kitus žmones, sukuriame narvelį. Kuo intensyviau reiškiasi Tavo poreikis kontroliuoti visus ir viską bei kuo garsiau Tavo vidinis reikalavimas šaukia, jog turi būti taip, kaip Tu tikiesi ir jokiu būdu ne kitaip, tuo mažesnis Tavo narvelis... Tuomet žymiai mažiau erdvės lieka Aukštesniųjų jėgų dalyvavimui Tavo kasdienybėje. Supranti?

   Taip, mes kuriame šį gyvenimą savo rankomis, bet.... Kai kas pasirūpino kur kas labiau intriguojančiu scenarijumi: netikėtumas, kuris staiga apverčia Tavo planus aukštyn kojomis, akimirksniu išmeta Tave iš Tavo kruopščiai sukonstruoto, bet visgi juokingo miniatiūrinio narvelio, kurio vardas "Taipturibūti", į oro stichijos platybes ir parodo Tau, jog iš tiesų moki ne tik vaikščioti šios Žemės paviršiumi bei tikėti vien tuo, kas yra apčiuopiama, bet ir skraidyti, plūduriuoti nesuskaičiuojamų galimybių debesyse bei pajusti tą "vežančią" nesvarumo būseną, kurioje peraugi savo narvelio rėmus.

Su MEILE, 
Jelena Simonova RAGANA


© Jelena Simonova, 2020.
0 Comments

^..^

11/9/2020

0 Comments

 
Picture
      Kai prisiliečiame prie taurios stiprybės, kuri nuoširdžiai stebina bei žavi, ir moteriško gležnumo, kurį norisi apkabinti..... Čia viskas - iš kieto plieno ir švelnaus veliūro, ašarų bei bučinių...  Čia paradoksaliu būdu kuo puikiausiai sugyvena drauge visiškas atsidavimas iki paskutinio lašo ir sąmonės netekimo bei katiniška nepriklausomybė.... Juk būtent toks yra MOTERIŠKUMAS? ;) Tavo... mano... Jos... 

Stebuklingo rudens 

Su MEILE, 
Jelena Simonova RAGANA
0 Comments

GARSAI...

28/8/2020

0 Comments

 
Picture
     Kai sprogsta garsai..... Tie, kuriuos iki išprotėjimo užuodžia Tavo vidinis maištaujantis kritikas... Ir kitokie - plaukiantys iš Tavo karštų kunkuliuojančių gelmių bei švelniai užkabinantys įtemptas Tavo emocijų stygas, kurių vis dar neatskleidei skubančiam pasauliui.... Juk tik Tu žinai, iki ašarų pažįsti tuos melodijų srautus, kurie šiuo metu skamba Tavo ausinėse, minčių takeliuose, užpildytuose vingiuojančios kasdienybės beat'ais ir širdies virpesiuose, kuriuos generuoja Tavo jautrumo stiprintuvai...

Su MEILE,
Jelena Simonova RAGANA

© Jelena Simonova, 2020.
0 Comments
<<Previous

    ​© Jelena Simonova, 2016 - 2021.

    RSS Feed

Powered by Create your own unique website with customizable templates.